24.01.2012

Ομάδα Άγχους για Φοιτητές του ΕΚΠΑ

Το Εργαστήριο Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Αθηνών οργανώνει για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2011-2012 Ομάδα Άγχους, η οποία απευθύνεται σε όλους τους φοιτητές του ΕΚΠΑ.

Οι ομάδες έχουν εκπαιδευτικό και βιωματικό χαρακτήρα και θα διεξαχθούν σε 10 δίωρες συναντήσεις κατά την διάρκεια του εαρινού εξαμήνου. Την ομάδα θα συντονίσουν οι Ευανθία Κονταξή και Ελένη Κατσάμπα, Ψυχολόγοι. Πριν την έναρξη της ομάδας θα προηγηθούν συνεντεύξεις με τις συντονίστριες.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές μπορούν να απευθύνονται για πληροφορίες ή δήλωση συμμετοχής στη Γραμματεία του Εργαστηρίου Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών, στο γραφείο 511, καθημερινά 10.00-15.00 (τηλ. 210-7277554). Επισυνάπτεται η αφίσα που έχει αναρτηθεί στο Συμβουλευτικό Κέντρο και σε άλλα σημεία του Τομέα Ψυχολογίας.

Σημαντικό: Αυτήν την περίοδο δεν προσφέρεται καμία ομάδα.