19.09.2010

Ομάδες Αυτογνωσίας για Φοιτητές Ψυχολογίας «Ο δρόμος περνάει από μέσα»

Για πληροφορίες ή δήλωση συμμετοχής στη Γραμματεία του Εργαστηρίου, στο γραφείο 511, καθημερινά 10.00 - 15.00.

Το Εργαστήριο Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών οργανώνει και για το ακαδημαϊκό έτος 2010-2011 Ομάδες Αυτογνωσίας, οι οποίες απευθύνονται στους Φοιτητές του Προγράμματος Ψυχολογίας, και κατά προτίμηση τους φοιτητές εκείνους που βρίσκονται στο τρίτο έτος των σπουδών τους και άνω.
Οι ομάδες έχουν βιωματικό χαρακτήρα, ενώ θα διεξαχθούν σε 10 τρίωρες συναντήσεις. Η πρώτη ομάδα θα ξεκινήσει στα μέσα Οκτωβρίου 2010.
Την ομάδα θα συντονίσουν οι Ιωάννα Αποστολοπούλου και Αναστασία Σοφιανοπούλου, Ψυχολόγοι και   υποψήφιες Διδάκτορες Κλινικής Ψυχολογίας.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές μπορούν να απευθύνονται για πληροφορίες ή δήλωση συμμετοχής στη Γραμματεία του Εργαστηρίου Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών, στο γραφείο 511, καθημερινά 10.00 � 15.00.

Σημαντικό: Αυτήν την περίοδο δεν προσφέρεται καμία ομάδα.