25.02.2013

Ομάδες Αυτογνωσίας για Φοιτητές Ψυχολογίας

«Ο δρόμος περνάει από μέσα»

Το Εργαστήριο Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών οργανώνει και για το ακαδημαϊκό έτος 2012-2013 Ομάδες Αυτογνωσίας, οι οποίες απευθύνονται στους Φοιτητές του Προγράμματος Ψυχολογίας, και κατά προτίμηση τους φοιτητές εκείνους που βρίσκονται στο τρίτο έτος των σπουδών τους και άνω.

Οι ομάδες έχουν βιωματικό χαρακτήρα και θα διεξαχθούν σε 10 τρίωρες εβδομαδιαίες συναντήσεις. Οι ομάδες προσφέρονται στους φοιτητές δωρεάν.

Την ομάδα θα συντονίσουν οι Αναστασία Σοφιανοπούλου, Διδάκτωρ Κλινικής Ψυχολογίας και η Ελένη Κατσάμπα, MSc Κλινική Ψυχολόγος.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές μπορούν να απευθύνονται για πληροφορίες ή δήλωση συμμετοχής στη Γραμματεία του Εργαστηρίου Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών, στη Φιλοσοφική Σχολή, στο γραφείο 511, καθημερινά 10.00 – 15.00.