19.09.2010

Το Εργαστήριο ΨΣΦ του Πανεπιστημίου Αθηνών οργανώνει Ομάδα άγχους, για τους φοιτητές του ΕΚΠΑ

Για πληροφορίες ή δήλωση συμμετοχής στη Γραμματεία του Εργαστηρίου, γραφείο 511, καθημερινά 10.00-15.00 (τηλ. 210-7277554)

Το Εργαστήριο Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών του Πανεπιστημίου Αθηνών οργανώνει για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2010-2011 Ομάδα άγχους, η οποία απευθύνεται σε όλους τους φοιτητές του ΕΚΠΑ.

Οι ομάδες έχουν εκπαιδευτικό και βιωματικό χαρακτήρα και θα διεξαχθούν σε 10 δίωρες συναντήσεις κατά την διάρκεια του χειμερινού εξαμήνου.
Πριν την έναρξη της ομάδας θα προηγηθούν ατομικές συναντήσεις με τις συντονίστριες. Την ομάδα θα συντονίσουν οι Ευανθία Κονταξή και Ελένη Κατσάμπα, Ψυχολόγοι.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές μπορούν να απευθύνονται για πληροφορίες ή δήλωση συμμετοχής στη Γραμματεία του Εργαστηρίου Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών, στο γραφείο 511, καθημερινά 10.00-15.00 (τηλ. 210-7277554). Σας επισυνάπτω και την αφίσα που έχει αναρτηθεί στο Συμβουλευτικό Κέντρο και σε άλλα σημεία του Τομέα Ψυχολογίας. Θα χαιρόμασταν πολύ για την ενδεχόμενη συμμετοχή σας στην ομάδα, και σας ευχόμαστε καλή έναρξη στο χειμερινό εξάμηνο των σπουδών σας!

Φιλικά,
Ευανθία Κονταξή, MSc Κλινική Ψυχολόγος.
Ελένη Κατσάμπα, MSc Κλινική Ψυχολόγος.

Εργαστήριο Ψυχολογικής Συμβουλευτικής Φοιτητών, ΕΚΠΑ Τηλ. 210.7277554

Σημαντικό: Αυτήν την περίοδο δεν προσφέρεται καμία ομάδα.